Chceš se stát členem?

Vyplň tento registrační formulář a my se ti ozveme! Proč?

Na Karlovu univerzitu přijíždí každý semestr přes 1000 Erasmáků a my v ESN CU Prague pro ně pořádáme nejrůznější akce a snažíme se je propojit s místními studenty. Ať jsi na Erasmu už byl/a, nebo se na něj teprve chystáš, členství v ESN CU Prague (jedné z pražských sekcí Erasmus Student Network) ti může do života hodně dát. Kromě toho, že poznáš nové lidi a můžeš si vylepšovat jazyky, se můžeš zapojit do přípravy akcí pro mezinárodní studenty. Rádi mezi sebou uvidíme i posily, které baví fotit, organizovat i vymýšlet eventy, starat se o nábor, rozvíjet schopnosti v IT nebo v grafice a mnoho dalších věcí. 

Co členstvím získáš?

  • zkušenosti v neziskové organizaci, které se do CV hodí každému a mnoho zaměstnavatelů k nim přihlíží
  • účast na vzdělávacích kurzech, eventech Erasmus Student Network, kde se potkáš s lidmi z univerzit z celého Česka, nebo i z celé Evropy
  • kontakty a přátele z celého světa. Když pak pojedeš na výlet do zahraničí, budeš mít hned u koho přespat, a to se hodí, ne?
  • možnost zlepšit se v cizích jazycích, a to vážně v jakémkoliv tě jen napadne
  • ESNcard - tedy karta, díky které získáš třeba slevu na letenky od Ryanair nebo cesty s Flixbusem
  • slevu 20 % na webové stránky na tvorbu životopisu a motivačních dopisů (https://cvapp.cz/)
  • možnost rozvíjet se v tom, co tě nejvíc baví a naučit se to před skutečným povoláním. Baví tě marketing? Můžeš si u nás vyzkoušet, jak kompletně vytvořit a změřit kampaň. Baví tě lidské zdroje? Vyzkoušej si, jak provádět nábor. Můžeš si u nás vyzkoušet všechno, co tě baví, nebo co by ses rád naučil/a a my ti s tím rádi pomůžeme
  • skvělou partu lidí, kterou nebaví vysedávat doma a pořád vymýšlí nové věci

Všechny naše aktivity, ať už jde o Pub Quiz, Beer&Games, Let's Explore Prague, výlety, nebo cokoli jiného, jsou samozřejmě otevřeny všem lokálním studentům. Přijď se podívat, seznámit se s Erasmáky a popovídat si s našimi členy, rádi tě uvidíme. Chceš se na cokoli zeptat? Napiš nám zprávu na facebooku nebo kontaktuj naše HR na hr@esncuprague.cz.