The Buddy Program is an opportunity to promote cultural exchange and international understanding. The idea is to match international with local students at the beginning of the semester, and encourage them to meet, laugh, talk, listen, and participate in whatever activities they wish. By doing this, an important information resource is created for both parties.

Zapojením do Buddy Programu máš příležitost získat přátele z celého světa a konverzovat v cizích jazycích. Co je tvou povinností? Buddy by měl být v kontaktu se svým zahraničním studentem už před jeho příjezdem, aby mu případně zodpověděl jeho otázky. Nejdůležitější je pak vyzvednutí zahraničního studenta na nádraží či letišti. Mnoho z nich tuto pomoc opravdu ocení, jednou z největších obav totiž bývá doprava z letiště/nádraží na kolej nebo byt. Co následuje potom? To už záleží na tobě, můžeš svého studenta provést po Praze, ukázat mu svá oblíbená místa nebo zajít na pivo. Pokud se chceš stát Buddy, tak se registruj zde.

 

 

 

 

Buddy Programme je přístupný pro všechny studenty Univerzity Karlovy. ESN CU Prague ho spravuje na následujících fakultách:   

Filozofická fakulta - v případě dotazů nás kontaktuj na buddy_ff@esncuprague.cz

Fakulta sociálních věd - v případě dotazů nás kontaktuj na buddy_fsv@esncuprague.cz

Fakulta humanitních studií - v případě dotazů nás kontaktuj na buddy_fhs@esncuprague.cz

Matematicko-fyzikální fakulta - v případě dotazů nás kontaktuj na buddy_mff@esncuprague.cz

Pedagogická fakulta - v případě dotazů nás kontaktuj na buddy_pedf@esncuprague.cz

Přírodovědecká fakulta - v případě dotazů nás kontaktuj na buddy_prf@esncuprague.cz

V případě, že si z jakékoliv jiné fakulty, kontaktuj, prosím, zahraničné oddělení.